Evul Evul  Society

Top Secret xD


#1 2008-02-28 16:01:58

Twets

Administrator

779557
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2007-12-13
Posty: 177
Punktów :   

Ubrania.. O.O Me wanna wanna OWN that! : <

przedewszystkim..  wspaniałe Adeline.. xD jak mozna nie chciec ubran z Adeline  : < jakie chamstwo ze nie moge kupic sobie ubran z tamtad : <

look.

http://adelinestreet.com/index-cornerstore.htm

omg. ja chce!

hihi
a stad pare rzeczy mi uszyja.. hopefully.. : <
http://www.sohos.co.uk/acatalog/rockabi … thing.html
^^

Cool? Not? Or.. whatever? xD

Tell me tell me!


"School is practice for the future, and practice makes perfect, and nobodies perfect, so why practice?" 

"Attack your instruments. Don't let them attack you."  BJA xD

Offline

 

#2 2008-02-29 21:11:07

*Black*Mamba*

xD

Skąd: Las
Zarejestrowany: 2007-12-19
Posty: 70
Punktów :   

Re: Ubrania.. O.O Me wanna wanna OWN that! : <

Cudowne. Takie z powerem:) Tego nam trzeba Twets, hehe lubie ciuchy w ktorych czuje sie wyrazna, bo mam taki charakter, ze jestem wybuchowa i spontaniczna (czasem na niekorzysc, of course) . Pozatym pasuja do kazdego kto lubi czuc, ze zyje i to okazywac


I, I went to hell
I might as well
Learn by my mistakes. (...) So...wake up, wake up, wake up, wake up
Shut up, shut up, shut up, shut up!!!   It's time, smell the coffee, the coffee....

Offline

 

#3 2008-03-01 16:11:36

Twets

Administrator

779557
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2007-12-13
Posty: 177
Punktów :   

Re: Ubrania.. O.O Me wanna wanna OWN that! : <

Takie 'typowe' punkowe ubrania mozna powiedziec.
Ja bym mogla nosic jes na co dzien ^^
Uwielbiam ubrania tego typu... maja to cos.
nie jak te bezbarwne zwykle ubrania lalek barbie czy hip hopowe
one cos maja w sobie ^^


"School is practice for the future, and practice makes perfect, and nobodies perfect, so why practice?" 

"Attack your instruments. Don't let them attack you."  BJA xD

Offline

 

#4 2008-03-01 22:56:10

*Black*Mamba*

xD

Skąd: Las
Zarejestrowany: 2007-12-19
Posty: 70
Punktów :   

Re: Ubrania.. O.O Me wanna wanna OWN that! : <

Typowe punkowe to raczej NIE. Nie chcialabym wygladac jak TYPOWA punkowa. Mozna to ujac: punkowe, ale na nasze czasy. Bo prawdziwy punk wygladal np tak: zbyt duze marynarki, przykrotkie spodnie i ciezkie buty. Teraz to jest moda na to, moim zdaniem pseudo punk i juz. Punki wywodzily sie  z biednych rodzin robotniczych i pozbawionych pracy, wystepowali przeciw systemowi i porzadkowi publicznemu. Wiec punkow, sorry ale nie byloby stac na takie ciuchy na jakie stac nas teraz.  Teraz jest wszechobecna stylizacja na punka, to po prostu jest modne. Nie znaczy, gdy ktos ubierze cos <punkowego> ze wyzanje ich filozofie. Czasem to prawda, jednak z reguly jest tak ze dziewczyna/chlopak wchodza do sklepu widza cos co im sie podoba i to kupuja. Natomiast kiedys jakby ktos pokazal sie tak na ulicy oznaczaloby to tylko jedno. Takie jest moje zdanie.  Milej niedzieli Twets:)


I, I went to hell
I might as well
Learn by my mistakes. (...) So...wake up, wake up, wake up, wake up
Shut up, shut up, shut up, shut up!!!   It's time, smell the coffee, the coffee....

Offline

 

#5 2008-03-02 13:20:35

Twets

Administrator

779557
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2007-12-13
Posty: 177
Punktów :   

Re: Ubrania.. O.O Me wanna wanna OWN that! : <

wiem jak wygladali 10-20 lat temu ^.- Znam historie punk'a. Ale nie tylko chodzi i ideologie itd. Muzyka tez sie liczy ^^
Właściwie to jak patrzy sie na te wszystki ubrania niewazne z jakiego sklepu, dla mnie to strata kasy. . serio.. wiekszosc moich ubran pochodzi z jkaichs maluych sklepikow gdzie jest taniooo.. bo mi szkoda kasy o.o moglabym kupic cos innego niz wydac 100 zeta na spodnie o.O

stweirdzialm ze nie mam ADHD. to jest uczucie gniewu, złości itd.. tak jak wyrazane w Dookie (Green Day O.O) wow. ja sie lapie do tej kategorii.. myslalam ze mnie takie uczucia omina a jednak nie. Faza gniewu i sprzeciwu mlodzienczego...
Anger and bitterness.


"School is practice for the future, and practice makes perfect, and nobodies perfect, so why practice?" 

"Attack your instruments. Don't let them attack you."  BJA xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.antywszystko.pun.pl www.zonline.pun.pl www.grebocin.pun.pl www.zzn.pun.pl www.uwmmibm.pun.pl