#1 2008-09-23 20:52:52

Twets

Administrator

779557
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2007-12-13
Posty: 177
Punktów :   

- 5 Powodów dlaczego dobrze być kwadrato-głową-

1. Popularność

Mimo iż wygląda to śmiesznie, a osoba ta (tzn JA.. Ja zajebista) jest dyskryminowana i aż zabardzo akceptowana przez środowisko jako kwadratogłowa.. głupi ludzie sie nie znają.. jest to osoba nadzwyczaj popularna! Ludzie walą do mego domu drzwiami i oknami! No.. nie zawsze ALE przeważnie. Zdarzyło się nawet, że jakiś psycho fan zwinął mój plecak 2 lata temu!! Ah ta popularność... ale mi się należy.. w końcu jestem zajebista! Przez duże 'Z' jakby jakiś idiota nie wiedział...

2. Zazdrość

Ah tak! Są tacy co aż sięgają po przemoc widząc mnie.. -Ja Zajebista ha!- Oczywiście.. jest to moja matka.. gdy się jej sprzeciwie następuje eksplozja i musze uciekać przed fruwającymi encyklopediami, którymi we mnie ciska codziennie! Chyba chce mnie oszpecić albo co.. Jestem zbyt zajebista z moją zajebistością, aby się coś takiego przydarzyło..

3. Chłopaki
Nie ma takiego jaki by mi się podobał.. Przcież jestem jedyna, niepowtarzalna, przede wszystkim.. nie osiągalna dla zwykłych żałosnych śmiertelników. Popatrzcie na nich. Uganiją się za tymi żałosnymi barbie.. a mogliby za mną.. Chyba -NAPEWNO! ich onieśmielam. Mój chłopak jest na tyle głupi, że nie wiedział co miał mi kupić na urodziny!! Obroża z ćwiekami!! A dal mi jakieś żałosne śmierdzące kwiatki. Żal.

4. Znajomi
Brak znajomych? O nie, nie! To tylko tak wygląda. Tak naprawde ja ich wszystkich przyćmiewam swoją urodą i zajebistością! W końcu.. są zazdrośni, prawda? Nie może być drugiej takiej jak ja. Ludzie poprostu nie chcą zrozumieć, że jestem doskonała w każdym calu i nie zmienią tego nawet operacją plastyczną.. Raz mi taka jedna oferowała. Chciałam rzucić w nią encyklopedią i mangami i homofobach..

5. Szkoła
Nie, nie martwię się. Mamcia mi wszystko załatwi. Żyję na luzie.. mimo, że ona łazi za mną od szkoły do szkoły. Chore? Możliwe. Ale.. są korzyści. Mam zajebiste ocenki i nikt nie może podważyć mojego autorytetu. JESTEM zajebista!


"School is practice for the future, and practice makes perfect, and nobodies perfect, so why practice?" 

"Attack your instruments. Don't let them attack you."  BJA xD

Offline

 

#2 2008-09-23 21:05:39

ka90sia

Moderator

5536493
Skąd: Sopot
Zarejestrowany: 2007-12-13
Posty: 271
Punktów :   

Re: - 5 Powodów dlaczego dobrze być kwadrato-głową-

hehehe, pierwsze lepsze wegług mnie, ale i tak dobre, bardzo dobre, hahah najlepsze "Przcież jestem jedyna, niepowtarzalna" hehhe

Offline

 

#3 2008-10-06 20:22:45

ala

xD

10732442
Zarejestrowany: 2007-12-14
Posty: 79
Punktów :   

Re: - 5 Powodów dlaczego dobrze być kwadrato-głową-

Tweet zdolna

Offline

 

#4 2008-10-08 07:04:26

ka90sia

Moderator

5536493
Skąd: Sopot
Zarejestrowany: 2007-12-13
Posty: 271
Punktów :   

Re: - 5 Powodów dlaczego dobrze być kwadrato-głową-

baardzo zdolna książkę wydajemy, a jak się nie zgadzasz to trudno, masz pecha, musimy tylko wejść do twojego domu, pokoju no i laptopa, i wszystko będzie nasze ;P to co kiedy nas zapraszasz???? ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manager-zuzlowy.pun.pl www.extraklasa.pun.pl www.rolkizawadzkie.pun.pl www.possessedbydevilguild.pun.pl www.nagumie.pun.pl